استقلال با تساوی در برابر سپاهان، صدر جدول را به سختی حفظ کرد

کد خبر 6937 - 1392 01 | تاریخ: 1681 روز پیش-1392/01/26 | ساعت: 21:18

در ادامه هفته سي و دوم ليگ برتر از ساعت 19 دو تيم استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 50 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که بازي با نتيجه يک بر يک به پايان رسيد. 

محرم نويد کيا در دقيقه 65 روي پاس جواهير سوکاي و در حاليکه با مهدي رحمتي تک به تک شده بود با يک ضربه دقيق گل سپاهان را به ثمر رساند.

سعيد مظفري‌زاده داور مسابقه به فرشيد طالبي و محمدرضا خلعتبري از سپاهان  و اميرحسين صادقي و ايمان موسوي از استقلال کارت زرد نشان داد. مظفري‌زاده در دقيقه 34 با نشان دادن کارت زرد دوم طالبي را از سپاهان اخراج کرد. طالبي در ديدار نيمه نهايي جام حذفي بازي با استقلال نيز در دقيقه 20 اخراج شده بود. استقلال در آن ديدار در ضربات پنالتي به سپاهان باخت و از رسيدن به فينال جام حذفي بازماند. ايمان موسوي مهاجم استقلال نيز در دقيقه 86 با دريافت کارت زرد دوم از ميدان اخراج شد. استقلال بازي را هجومي آغاز کرد و چند موقعيت خوب گلزني به دست آورد.

در دقيقه 90+3 درحالي که آبي پوشان حمله مي کردند محمد ايران پوريان گل به خودي زد تا استقلال در آزادي نبازد و همچنان دو تيم در کورس قهرماني شانه به شانه حرکت کنند.

استقلال با اين تساوي همچنان با يک امتياز بيشتر در صدر قرار دارد و سپاهان نيز با 63 امتياز در رده دوم قرار دارد.


منبع : ورزش 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش