در پنجمین روز ثبت نام شورای شهر در فرمانداری تهران چه گذشت

کد خبر 6971 - 1392 01 | تاریخ: 1615 روز پیش-1392/01/30 | ساعت: 17:32

پنجمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، همچون روزهای گذشته با حاشیه‌هایی همراه بود.

معصومه ابتکار مهم‌ترین شخصیت امروز خیابان میرعماد بود، وقتی برای ثبت‌نام در انتخابات چهارمین دوره شوراها به فرمانداری تهران آمد.

وی پس از تکمیل پروسه ثبت‌نام خود با خوشرویی دعوت خبرنگاران برای انجام مصاحبه را پذیرفت و در این مصاحبه به تشریح فعالیت‌های اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها پرداخت.

الهه راستگو، عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار نیز پس از ثبت نام خود گفت: من با هدف خدمت به مردم وارد این عرصه شده‌ام.

وی افزود: با توجه به سابقه کاری و تجربیاتی که دارم، تلاشم بر این است که در زمینه‌های تخصصی همچون ایجاد اشتغال برای کارگران و زنان فعالیت داشته باشم.

محمد فنایی، مدرس و ناظر بین‌المللی در داوری فوتبال نیز صبح امروز برای ثبت‌نام در چهارمین دوره انتخابات شوراها به فرمانداری تهران آمد.

وی با بیان این‌که «من یک شهروند تهرانی هستم که با مشکلات شهر تهران آشنایی دارم» گفت: در شهرداری 31 سال تجربه کاری در پست‌های مختلف را داشته‌ام همچنین سال‌ها در عرصه داوری فوتبال نیز تجربه دارم.

فنایی همچنین اظهار کرد: با حضور در شوراها می‌توان چالش‌ها و مشکلاتی را که وجود دارد به صورت شورایی حل کرد.

حسین رضازاده نیز از تویوتا لندکروز 8 سیلندر خود در مقابل فرمانداری تهران پیاده شد و وقتی خبرنگاران می‌خواستند از او سوالاتی بپرسند به

آنها گفت: من بعدا با خبرنگاران صحبت می‌کنم. او در نهایت بدون انجام گفت‌وگو با خبرنگاران از فرمانداری خارج شد.

ولی‌زاده عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین، غفرانی رییس سازمان مهندسی ساختمان استان تهران، دستغیب عضو حزب مردم‌سالاری و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی نیز به جمع افرادی که خواهان نشستن بر صندلی‌های شوراهای شهر تهران هستند، اضافه شدند.

مدیر عامل یکی از خبرگزاری‌ها و یکی از گویندگان خبر شبکه اول سیما نیز به همراه همسر خود امروز به فرمانداری تهران آمدند و البته به خبرنگاران گفتند که نامی از آن‌ها برده نشود.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار