جدیدترین اخبار نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران

کد خبر 7047 - 1392 02 | تاریخ: 1687 روز پیش-1392/02/13 | ساعت: 17:01

آخرین اخبار نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران را از این بخش خبری دنبال نمائید. آخرین به روز رسانی 20:20 

رضا تقی پور وزیر سابق ارتباطات فناوری اطلاعات

به گزارش خبرنگار ایرنا وزیر سابق ارتباطات و فن آوری دولت دهم در ساعات پایانی نام نویسی از کاندیداهای شورای شهر تهران با حضور در فرمانداری تهران ثبت نام کرد.


مرتضی حاجی وزیر دولت اصلاحات

وزیر آموزش و پرورش دولت هشتم داوطلب انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در تهران شد. ظهر اول اردیبهشت ماه مرتضی حاجی به فرمانداری تهران مراجعه کرد تا مراحل ثبت‌نام خود را برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تکمیل کند.


حسن غفوری فرد نماینده سابق مجلس

 ˈحسن غفوری فردˈ پس از ثبت نام در آخرین روز انتخابات شورای شهر تهران گفت: احساس وظیفه کردم تا در انتخابات شورای شهر تهران شرکت کنم. وی ادامه داد: در لیست جبهه پیروان خط رهبری و موتلفه قرار گرفتم و به طور قطع ائتلاف خواهیم داشت. غفوری فرد خاطرنشان کرد: باید اصولگرایان در انتخابات به لیست واحد برسند. وی گفت: اگر به لیست واحدی نرسیم اصراری برای حضور نداریم.


پروین احمدی نژاد خواهر ریاست جمهوری

پروین احمدی‌نژاد امروز با مراجعه به فرمانداری تهران، مراحل ثبت‌نام در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران را انجام داد.


شیخ‌الاسلامی وزیر پیشین تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر پیشین تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز پس از ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در آینده نه چندان دور با دو حادثه بزرگ (انتخابات ریاست جمهوری و شوراها) روبه‌رو هستیم که از نمادهای بارز حضور مردم در اداره کشور است. وی افزود: بنده با توجه به سوابقی که دارم، فکر کردم حضورم در شوراهای اسلامی می‌تواند کارساز و مؤثر باشد. شیخ‌الاسلامی برای اثبات این سخن خود، به مسئولیت‌هایش در دفتر شهردار تهران و سازمان حمل و نقل و ترافیک و حضورش در دولت، اشاره کرد و گفت: با مسائل شهری و چالش های حوزه کار و رفاه اجتماعی آشنا هستم.


علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک

به گزارش (ایسنا) مستقر در فرمانداری تهران، محمد علی آبادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه "برای حضور در انتخابات شوراها نیازی نبوده تا از کمیته ملی المپیک استعفا دهد"، گفت: از سمت های اداری مثل مشاورت ریاست جمهوری و معاونت آقای رحیمی استعفا دادم.

وی افزود: به توجه به اینکه شهر تهران ام القرای کشورهای اسلامی محسوب می شود، باید با زیباترین شکل و با امکانات گسترده ساخته شود چراکه تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران و حدود 12 درصد مردم ایران در این شهر هستند. علی آبادی اضافه کرد: برای مردم تهران باید کار گسترده انجام داد.


صدیقه حکمت همسر شهید سرلشگر عباس بابایی

صدیقه حکمت همسر شهید بابایی نیز با حضور در فرمانداری تهران نام خود را در فهرست کاندیداهای انتخابات شورای شهر ثبت کرد.

وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه عضو فعلی شورای شهر قزوین است، گفت: به دلیل اینکه در تهران زندگی می کنم در این دوره از انتخابات از شهر تهران کاندیدا شده امحکمت در پاسخ به این سئوال که آیا با دیگر خانواده شهدا ائتلاف می کنید، گفت: من قصد ثبت نام نداشتم و در دقیقه 90 این تصمیم را گرفتم لذا فعلا به صورت مستقل هستم.


اسکندری وزیر سابق کشاورزی 

اسکندری وزیر جهاد کشاورزی دولت نهم نام خود را در فهرست داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت کرد.

وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای انتخاباتش هیچ گونه تبلیغی انجام نمی دهد، گفت: به صورت مستقل می آیم و در لیست دولت نیستم. وی در عین حال خاطر نشان کرد: اگر اصولگرایان بخواهند من را در لیستشان قرار دهند استقبال می کنم. اسکندری با اشاره به تجربه 30 ساله اش در کارهای مدیریتی، گفت: تجربیاتم به خصوص در زمینه کشاورزی می تواند در شوراها موثر باشد. 


حمید سوریان کشتی گیر جوان

در آخرین روز ثبت نام از داوطلبین نامزدی در انتخابات شورای شهر، حمید سوریان، قهرمان المپیکی کشتی فرنگی ایران و دارنده 5 مدال طلای جهان، برای ثبت نام به فرمانداری تهران آمد. به این ترتیب حمید سوریان نیز به خیل عظیم ورزشکارانی پیوست که سودای تصاحب صندلی ساختمان بهشت را در سر می پرورانند. 


منصوری فرماندار سابق ورامین

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، منصوری فرماندار سابق شهرستان ورامین پس از استعفا کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران شد. شنیده‌ها حاکی از این است سه‌شنبه هفته جاری سرپرست جدید فرمانداری ورامین منصوب می‌شود.


بهنام ابوالقاسم پور مهاجم سابق فوتبال

بهنام ابوالقاسم پور که سابقه بازی در تیم های فوتبال پرسپولیس، پاس و سایپا را دارد به همراه حمید استیلی و جواد نکونام برای ثبت نام در فرمانداری تهران حضور یافتند. حمید استیلی و جواد نکونام هدف از حضور خود در فرمانداری تهران و همراهی بهنام ابوالقاسم پور را اعلام حمایت خود از کاندیداتوری وی در انتخابات شورای شهر تهران اعلام کردند.

 

 


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار