ثبت‌نام قطعی 738 نفر از داوطلبان انتخابات شوراها +اخبار کوتاه کاندیداهای شورای شهر تهران

کد خبر 7065 - 1392 02 | تاریخ: 1660 روز پیش-1392/02/13 | ساعت: 20:29

رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: تا پایان روز پنجم ثبت‌نام انتخابات شوراها 738 نفر در فرمانداری تهران ثبت‌نام قطعی کردند.

سعید احمدی‌شهرکی در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد 738 نفر، 642 نفر مرد و 96 نفر زن هستند. وی خاطرنشان کرد: بیشترین رنج سنی ثبت‌نام‌ها بین 24 تا 40 سال بوده است. 

دعوت از شهاب مرادی برای انتخابات شوارها

در حالی که هر روز چهره های معروفی از ورزشکارانی مانند حسین رضا زاده گرفته تا هنرمندانی مثل مختاباد و مدیرانی چون محسن هاشمی و معصومه ابتکار، کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران می شوند، خبرهای رسیده حاکی از دعوت جریان های مردمی، هیات های مذهبی، گروه ها و احزاب سیاسی از حجه الاسلام شهاب مرادی برای کاندیداتوری است.

شهاب مرادی که از مدت ها پیش، با برگزاری کلاس های مشاوره ای برای جوانان و خانواده ها - که به صورت تبرعی اجرا می شوند - و نیز حضور در صدا و سیما توانسته است ارتباط خوبی با مخاطبان و به ویژه جوانان وخانواده ها پیدا کند ، در روزهای اخیر ، با تماس های افرادی از چند فهرست اصلی انتخاباتی مواجه شده که از او خواسته اند کاندیدای شورای شهر تهران شود تا بتوانند نامش را در لیست شان بگذارند.

حجت اله عزیزی، مهندس مبتکر و خستگی ناپذیر

مهندس حجت اله عزیزی، عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نیز با حضور در فرمانداری تهران ثبت نام خود را برای شورای شهر تهران انجام داد. حجت اله عزیزی یکی از موسسین تشکل جامعه مهندسین 90 ، انجمن صنفی شرکتهای خدمات فنی آزمایشگاهی و عضو فعال و موثر چندین انجمن صنفی در حوزه مهندسی ساختمان است که پس از موفقیت در انتخابات اخیر سازمان نظام مهندسی استان تهران و حضور در ترکیب هیئت مدیره این سازمان که با حمایت گسترده مهندسین کلانشهر تهران صورت پذیرفت، این بار به پشتوانه حمایت و دعوت جامعه مهندسی، چشم به ورود به شورای شهر تهران دوخته است.

معاون مرتضوی نامزد انتخابات شد

معاون امور زندان‌های دادستان سابق تهران هم برای شرکت در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرد.

محمد سالارکیا معاون امور زندان‌ها دادستان تهران در زمان حضور سعید مرتضوی در دادستانی تهران هم برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد. سالارکیا در زمان حضور سعید مرتضوی در دادستانی تهران معاون امور زندان‌ها و ضابطان دادستانی تهران بوده است. وی بعد از دادستانی تهران به باشگاه پرسپولیس رفته و به عنوان معاون حقوقی این باشگاه ورزشی مشغول به فعالیت شد. 

خانم مجری هم وارد صحنه شورای شهر شد

الهه رضایی ، مجری برنامه کودک و نوجوان در سال های گذشته ، کاندیدای شورای شهر تهران شد.

خانم دبیر کل به دنبال اثبات آرمانهای مورد نظرش

فاطمه راکعی نماینده اصلاح طلب مجلس ششم با حضور در فرمانداری تهران برای ثبت نام در شورای شهر چهارم گفت: هر کسی که اعتقاد دارد برای تحقق آرمان های نظام اسلامی اقدامی می تواند انجام دهد، باید وارد صحنه شود.

فاطمه راکعی دبیر کل جامعه نواندیش و نماینده مجلس ششم در مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری تهران کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران شد. راکعی با اشاره به مهمترین دغدغه هایش در شورای شهر چهارم گفت: رفع مشکلات در زمینه حوزه زنان ، کودکان کار و حقوق شهروندی از مهمترین دغدغه هایم در شورای شهر خواهد بود.

محسن هاشمی تهران را رها نخواهد کرد

محسن هاشمی برای ثبت نام در دوره چهارم شورای شهر تهران وارد فرمانداری شد. محسن هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی است و پیشتر مدیرعامل متروی تهران بوده است.

خوانندگان هم وارد عرصه انتخابات می شوند

دو خواننده موسیقی سنتی و پاپ با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات شورای شهر چهارم ثبت نام کردند.

عبدالحسین مختاباد خواننده سنتی و محمدرضا عیوضی خواننده پاپ با حضور در فرمانداری تهران برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کردند. امروز که ششمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورای شهر چهارم است حضور هنرمندان برای ثبت نام در انتخابات شوراها پررنگ تر شده است.

 


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار