اطلاعیه فرمانداری تهران درباره دستورالعمل تبلیغات انتخابات

کد خبر 7244 - 1392 03 | تاریخ: 1246 روز پیش-1392/03/05 | ساعت: 22:24

کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور آشنایی روسای ستادها با قانون تبلیغات، بر روی سایت فرمانداری تهران قرار گرفته است.

«به اطلاع تمامی ریاست ستادهای نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌رساند: به منظور آشنایی هرچه بهتر نامزدهای انتخاباتی از اجرای قانون تبلیغات انتخاباتی، کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان تهران اقدام به نصب دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نموده است.

متقاضیان برای کسب اطلاع از این دستورالعمل می‌توانند به پورتال سازمانی و اطلاع‌رسانی فرمانداری تهران به آدرس تارنمای www.tehran.gov.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، کسب اطلاع نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از نحوه اجرای صحیح تبلیغات بر اساس ضوابط قانونی امری لازم‌الاجرا و ضروری است.منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 6 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار