آرای انتخابات ریاست جمهوری ظرف 7 ساعت شمارش خواهد شد

کد خبر 7283 - 1392 03 | تاریخ: 1633 روز پیش-1392/03/09 | ساعت: 22:48

فرماندار تهران، با بیان این‌که برای انتخابات 24 خرداد تعرفه به اندازه کافی چاپ شده است، گفت: شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری را 7 ساعته به پایان می‌رسانیم.

عیسی فرهادی در حاشیه همایش مسوولان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران درباره وضعیت برگزاری انتخابات در استان تهران اظهار کرد: تهران آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارد.

وی افزود: 3400 شعبه و 7 هزار صندوق رای26 هزار عوامل اصلی اعضای شعب و نزدیک به 100 هزار نفر عوامل اجرایی و حفاظتی و ناظرین شورای نگهبان،‌مجلس و بازرسان آموزش‌های لازم را برای برگزاری انتخابات دیده‌اند و تا دو هفته‌ آینده آموزش‌های تکمیلی انجام خواهد گرفت.

فرماندار تهران همچنین گفت: ما به دنبال این هستیم که 700 تا 1000 هزار شعبه به صورت مکانیزه رای‌گیری شورای شهر تهران را انجام دهند که در مراحل پایانی خود به سر می‌برد. همچنین 200 شعبه به شعبات تهران اضافه کردیم که می‌تواند در اخذ رای به ما کمک کند. این 200 شعبه در مناطق پرجمعیت اضافه شده است تا در وقت مردم صرف‌جویی شود.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه‌ها و ادارات موظفند در پشتیبانی برگزاری انتخابات از نظر نیروی انسانی و امکانات ترابری،‌همکاری همه جانبه با ستاد انتخابات تهران داشته باشند.

فرهادی درباره این‌که شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری زودتر انجام خواهد شد یا شورای شهر، گفت: اصل، انتخابات ریاست جمهوری است، شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری راحت تر است و لذا بلافاصله با اتمام رای‌گیری انجام خواهد شد وتلاش خواهیم کرد تا روز شنبه نتیجه آرا اعلام شود.

وی درباره میزان تعرفه‌ها نیز گفت: تعرفه به میزان کافی چاپ شده است و مشکلی وجود ندارد.

فرهادی در بخشی از اظهارات خود درباره احتمال به مرحله دوم کشیده شدن انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما از برگزارکنندگان انتخابات تقاضا داریم که به شمارش آرای انتخابات شورای شهر که بعد از شمارش آرا انتخابات ریاست جمهوری بلافاصله آغاز می‌شود سرعت ببخشند. ما تلاش می‌کنیم در 6 الی 7 ساعت شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری را به پایان برسانیم.منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار