ارائه یک لیست مشترک از تمام جبهه‌ها در انتخابات شورای شهر تهران

کد خبر 7324 - 1392 03 | تاریخ: 1629 روز پیش-1392/03/13 | ساعت: 23:23

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اعلام یک لیست مشترک با جبهه‌ها و گروه‌های مختلف در چهارمین دوره انتخابات شوراها خبر داد و گفت: این لیست در روزهای آینده اعلام می‌شود.

مهدی چمران  با اشاره به نهایی شدن لیست ائتلاف آبادگران ایران اسلامی اظهار داشت: پس از برگزاری جلسات متعدد لیست اشاره شده نهایی و پیش‌بینی می‌شود در روزهای آتی اعلام شود.
وی تصریح کرد:‌ در لیست آبادگران ایران اسلامی چند تن از اعضای فعلی شورا که در دوره دوم و سوم بوده‌اند حضور خواهند داشت که در کنار آنها تعدادی اساتید، کارشناسان و هنرمندان هم حضور دارند.
چمران خاطرنشان کرد: به طور حتم آبادگران ایران اسلامی یک لیست مشترک نیز با سایر گروه‌ها در چهارمین دوره انتخابات شوراها اعلام خواهد کرد که از گروه‌های مختلف در این لیست حضور دارند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با گروه‌ها و جبهه‌های مختلف لیست مشترک آماده شده است. این لیست نیز در هفته آینده اعلام می‌شود. به طوری که از جبهه‌های مختلفی چون ایثارگران، رهپویان، جبهه پیروان امام و رهبری و جبهه پایداری و ... در این لیست مشترک حضور خواهند داشت.
وی افزود: ائتلاف آبادگران ایران اسلامی در همان زمان تعیین شده یعنی 16 خرداد تبلیغات رسمی خود را در شهر تهران آغاز می‌کند.منبع : شورا آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار