هواپیمای اختصاصی پرسپولیس هدیه هواپیمایی قشم

کد خبر 7469 - 1392 04 | تاریخ: 1612 روز پیش-1392/04/02 | ساعت: 20:24

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره هواپیمایی قشم توضیحاتی درباره هواپیمایی که قرار است برای پرسپولیس در نظر گرفته شود ارائه کردند.

پس از آن که انتشار عکس هواپیمای پرسپولیس در رسانه ها بازتاب زیادی داشت  و خیلی ها عکس منتشر شده را فتوشاپ تلقی کردند مدیرعامل قشم ایر در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد. حفظ الله طاهریان مدیرعامل قشم ایر در این خصوص اظهار داشت: برای اینکه یک هواپیما رنگ شود باید طرح ابتدایی آن را مشخص کنیم که این اتفاق افتاده است.  برای رنگ کردن هواپیمای مورد نظر 350 کیلوگرم رنگ خریداری شده است که 150 کیلوگرم رنگ قرمز است و مابقی هم رنگ سفید.

طاهریان با انتقاد از مطالب برخی از رسانه ها تاکید کرد: خواهش می کنم این مطلب را جدی بگیرید و به ما دلگرمی بدهید رنگی که برای هواپیما استفاده می شود باید استاندارد باشد که اگر کم و زیاد شود به مشکل خواهیم خورد.

به گفته مدیرعامل قشم ایر هزینه رنگ هواپیمای پرسپولیس 300 میلیون تومان است.

همچنین سعید بهاری رئیس هیات مدیره قشم ایر درباره زمان استفاده از هواپیمای پرسپولیس گفت: رنگ کردن هواپیمای حدود 20 تا 25 روز طول می کشد که البته این موضوع باید چک هم بشود. به نظرم با چک کردن رنگ هواپیما حدود 45 روز دیگر این هواپیمای قابل استفاده خواهد بود.


منبع : مهر نیوز

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش