هتل لوکس دنیا در دل کوه جید (2)

کد خبر 7772 - 1392 05 | تاریخ: 1600 روز پیش-1392/05/07 | ساعت: 14:04

این هتل که لقب لوکس ترین هتل دنیا را به خود گرفته در 600 هکتار تفریحگاه ساحلی از مناظر زیبا و خیره کننده سنت لوسیا در کوه Jade احاطه و محصور به آب های Anse Chastanet در جزیرهSt. Lucia  در  Caribbeanواقع گردیده است.

معماری جسورانه آن توسط Nick Troubetzkoy انجام گرفت که طرح یک ظرفی شبیه به شاخ یا قیف در سبک معماری ارگانیک در هماهنگی با طبیعت دریای کارائیب با ستون های از سنگ های طبیعی و فضاهایی با پلان باز با جریانی یکپارچه از داخل به فضای خارج. گسترش یافته است.

آپارتمان ها در کوه جید همانند یک پناهگاه برای گردشگران طراحی شده است. سالن استراحت و نشیمن بدون هیچ مرزی با یک تخت خواب لوکس و زیبا و یک استخر خصوصی با آب سرد که خورشید با جریان آرام هوای دریا می تابد، بسیار رویایی و لذت بخش می باشد.

در این محیط به طور عمد هرگونه تکنولوژی به پایان می رسد، هیچ تلویزیون یا رادیو و ضبط پر سر و صدا و حتی تلفنی وجود ندارد. ممکن است برای کسانی که در دنیای مدرن غوطه ور هستند کمی ترسناک به نظر برسد، اما اخم نکنید، ظاهرا اینترنت در دسترس هست.

مهمان ها با دکمه های الکترونیکی مستقیم به پیشخدمت ویلاهای خود در تماس هستند و توسط پل برای رفتن به آبگرم، رستوران، پیاده روی، دوچرخه سواری در جنگل و همچنین استفاده کامل از سواحل دوگانه Anse Chastanet (شن و ماسه) و مرکز شیرجه دسترسی دارند.

 


منبع : جیدمانتین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 7 چند است؟
userPhoto 3Neshaneh
فاطیما22 می گوید :‌ 10:02:32 - 930 روز پیش

واقعا خیلی خوبه و رفتن ب اونجا و حس کردن اون محیط آرامش بخشه اما صد حیف ک ماها حتی خوابشم نمیبینیم!

اضافه کردن نظر

ADVERTISING