برنامه وزیر راه برای اقتصاد مقاومتی

کد خبر 77769 - 1393 04 | تاریخ: 1241 روز پیش-1393/04/30 | ساعت: 14:45

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اجرای سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» ابلاغی مقام معظم رهبری تصریح کرد: بر اساس این سیاست ها کلیدی ترین نکته، افزایش بهره وری بازنگری فرایند ها در بخش های مختلف است.

9029018457827608032

عباس آخوندی با اشاره به اینکه اصلی ترین بحث، کارایی فرایندهای انجام ماموریت در سازمان ها و شرکت های تابعه است، اظهار کرد: در طرح مدیریت ارتباط با شهروندان شبکه ای ایجاد شده است که مرحله به مرحله فرایندها دیده شده است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: افزایش رضایت شهروندان مهمترین نتیجه ای است که از بازنگری فرایند ها انجام امور باید به دست آید. همچنین فرایندها از منظر کارایی برای شهروندان باید بازنگری شود.
وی تاکید کرد: یکی از محورهای اصلی ارتباط با شهروندان از طریق فناوری اطلاعات است که باید یکپارچگی بین فرایندها و استفاده از فناوری اطلاعات دیده شود.
آخوندی اظهار کرد: بهره وری به معنای رضایتمندی و رفاه شهروندان است و باید در مدیریت ارتباط با شهروندان این موضوع لحاظ و باید در این سیستم امکان دسترسی به اطلاعات مشترک فراهم شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص ایجاد نظام حاکمیت و یکپارچگی فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: اصلی ترین ماهیت تحول در یکپارچگی، تولید اطلاعات با محوریت انسان از جمله شهروندان و مدیران و اعضای جامعه است.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: تا وقتی که رفتار سازمانی ما تغییر نکند یکپارچگی صورت نمی گیرد و یکپارچگی باید با فرایند تدریجی استقرار و شکل بگیرد.


منبع : صما

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط شهرنشینی