وقتی که کوسه دریایی هم متروسوار می شود + عکس

کد خبر 7889 - 1392 05 | تاریخ: 1568 روز پیش-1392/05/17 | ساعت: 18:22

مقامات شهر نیویورک تایید کرده‌اند که یک کوسه مرده در مترو این کلان‌شهر آمریکایی پیدا شده است.این مسافر ناخوانده با حدود یک متر و ۲۰ سانتی‌متر قد، زیر صندلی‌های مترو پیدا شده است.
 
 
پس از آن‌که این کوسه پیدا شد، راهبر مترو از مسافران خواست این واگن را ترک کنند و قطار به راه خود ادامه داد تا این که در پایان مسیر، یکی از ماموران مترو این کوسه را در سطل زباله انداخت.
 
پیش از این کبوترها و حتی یک اوپوسوم، جانوری از راسته کانگوروها، توانسته بودند خود را به مترو نیویورک برسانند ولی مقامات حمل و نقل عمومی این شلوغ‌ترین شهر آمریکا می‌گویند هیچ‌گاه کوسه مسافر نداشته‌اند. این که این آب‌زی چه‌طور از واگن قطار زیرزمینی سر در آورده، احتمالا هیچ‌گاه معلوم نخواهد شد.
 
ایزوت ورده، یک دختر جوان ساکن بروکلین نیویورک که از این کوسه عکس گرفته است، می‌گوید وقتی سوار این واگن مترو شده، حس کرده که "به‌شدت بوی ماهی می‌آید". او به بی‌بی‌سی گفت: "همیشه در این شهر اتفاقات عجیب و غریب می‌افتد و به همین خاطر سخت است که آدم غافل‌گیر شود ولی این یکی دیگر خیلی عجیب بود."
 
تصاویر دیگری از این کشف چشم‌گیر در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام پخش شده‌اند.
 
در یکی از این عکس‌ها، شخصی یک نخ سیگار در دهان این مسافر غریب گذاشته و از آن در کنار یک کارت مترو و یک قوطی نوشیدنی انرژی‌زا عکس گرفته است.
 


منبع : بی بی سی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار