اولین بانوی دولت به همراه دکتر نوبخت معرفی شد

کد خبر 7925 - 1392 05 | تاریخ: 1559 روز پیش-1392/05/20 | ساعت: 23:15

الهام امين‌زاده معاون حقوقي رييس جمهوري شد
 
دكتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران، در حكمي دكتر «الهام امين‌زاده» را به عنوان معاونت حقوقي رياست جمهوري منصوب كرد.
 
متن حكم دكتر حسن روحاني بدين شرح است: 
 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم 
سركار خانم دكتر الهام امين‌زاده 
به موجب اين حكم و بنا به صلاحيت‌هاي علمي، توانايي هاي حقوقي، سوابق تقنيني و شايستگي‌هاي اخلاقي، شما را به عنوان «معاون حقوقي رييس‌جمهور» برمي‌گزينم. 
اميد است با عنايات الهي در خدمت به ملت شريف ايران و نظام جمهوري اسلامي و با رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال‌گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد، موفق باشيد. 
 
حسن روحاني 
 
نوبخت معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي و سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري شد
 
 دكتر«حسن روحاني» رييس جمهوري اسلامي ايران در حكمي دكتر «محمدباقر نوبخت» را به سمت معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي و سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري منصوب كرد.
 
متن حكم دكتر روحاني بدين شرح است: 
 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم 
جناب آقاي دكتر محمدباقر نوبخت 
بر اساس اصل ۱۲۶ قانون اساسي و نظر به مراتب شايستگي و سوابق طولاني خدمت موفق در مسئوليت‌هاي اجرايي و تقنيني، به موجب اين حكم جنابعالي را به عنوان «معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي و سرپرست معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور» برمي‌گزينم. 
اميد است با عنايات الهي و همكاري اعضاي محترم دولت در خدمت به ملت شريف ايران و نظام جمهوري اسلامي و رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال‌گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد، موفق باشيد. 
 
حسن روحاني

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار