با چند اپلیکیشن و سایت جالب آشنا شوید!

کد خبر 8479 - 1392 07 | تاریخ: 1515 روز پیش-1392/07/02 | ساعت: 16:32

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که گاهی اوقات نیازمند این هستید تا از صفحه گوشی خود عکس بگیرید اما اطلاع چندانی از این موضوع ندارید.

اپلیکیشن Cymera
لذت عکاسی و ویرایش عکس

با سایمرا Cymera می‌توان تمامی لوازم مربوط به عکاسی و ویرایش عکس را یکجا انجام داد.
این اپلیکیشن طیف وسیعی از لنز‌ها و حالت‌های مختلف عکس‌برداری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید همچون یک عکاس حرفه‌ای به شکار لحظه‌های مختلف بپردازید.
قاب عکس‌های مختلف برای جا دادن یک یا چند عکس در کنار یکدیگر شناسایی و تشخیص چهره به صورت خودکار و تمرکز روی آن و بیش ‌از ۲۰ فیلتر مختلف برای ایجاد حسی بیشتر در عکس‌ها، به همراه قابلیت تنظیم ویژگی‌های فیلتر همچون شدت نور از ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

Screenshot Ultimate Pro 2.5.1
عکاسی از صفحه گوشی
شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که گاهی اوقات نیازمند این هستید تا از صفحه گوشی خود عکس بگیرید اما اطلاع چندانی از این موضوع ندارید. شما با برنامه Screenshot Ultimate Pro 2.5.1  می‌توانید به راحتی از صفحه گوشی خود اسکرین‌شات تهیه کنید. نرم‌افزار‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که قادر هستند از صفحه گوشی آندرویدی شما اسکرین‌شات تهیه کنند اما همگی نیازمند روت می‌باشند. شما با استفاده از این برنامه بدون نیاز به روت می‌توانید به راحتی از گوشی خود عکس بگیرید.

Plex
تماشای فیلم‌ روی گوشی
 آیا شما هم به تماشای فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود علاقه دارید؟ حتماً برای این کار گوشی یا تبلت را به سیستم متصل کرده، فایل را انتقال می‌دهید و سپس آن را پخش می‌کنید؛ در بعضی گوشی‌ها یا تبلت‌ها هم نیاز به تبدیل فرمت دارید. اما اگر در خانه وای‌فای دارید، کافی است برنامه Plex را روی کامپیو‌تر و گوشی نصب کنید تا بتوانید به صورت بی‌سیم از گوشی یا تبلتتان فیلم‌ها و سریال‌های کامپیو‌تر را بی‌سیم و بدون نیاز به تبدیل فرمت ببینید.

www. websiteslike.org
شناسایی سایت‌های مشابه

همین‌طور که از اسم سایت و عکس صفحه اول آن مشخص است، در این سایت شما می‌توانید سایت‌های مشابه سایتی را که می‌شناسید پیدا کنید! یعنی مثلا شما از سایت Yahoo خوشتان می‌آید و می‌خواهید سایت‌های مشابه آن را پیدا کنید و از آنها هم استفاده کنید.
پس آدرس سایت را در این کادر تایپ می‌کنید و سایت‌های مشابه را پیدا می‌کنید، به همین راحتی. همین‌طور امکان پیدا کردن سایت براساس یک کلیدواژه هم امکان‌پذیر است. مثلا تایپ کنید Email.

Worldometers. info 
آمار و ارقام زنده از جهان

دوست دارید بدانید جمعیت جهان در هر لحظه چقدر است؟ امسال چند نفر متولد شده‌اند یا چند نفر از دنیا رفته‌اند؟ امسال چند دستگاه خودرو یا دوچرخه تولید شده است؟ چند دستگاه کامپیو‌تر فروخته شده؟ چند جلد کتاب منتشر شده؟ چند نفر در دنیا دچار سوء‌تغذیه هستند؟ همه این آمار‌ها را به‌علاوه آمار و ارقام مرتبط با جامعه و رسانه، محیط‌ زیست و... به صورت زنده در وب سایت Worldometers. info مشاهده کنید
این وب‌سایت از زبان‌های مختلف از جمله فارسی پشتیبانی می‌کند و آمارهای مختلف در شاخه‌های گوناگون را به صورت زنده در اختیار شما قرار می‌دهد.

Urlquery.net
از سایت‌های مشکوک در امان بمان

همه از فایل‌های ویروسی می‌ترسند اما سایت‌های ویروسی هم می‌توانند به‌‌ همان اندازه ترسناک باشند، چون به راحتی می‌توانند کامپیو‌تر شما را از راه مرورگرتان آلوده کنند. بنابراین بهتر است قبل از مشاهده سایت‌های مشکوک، ابتدا آنها را توسط چندین آنتی‌ویروس قوی اسکن کنیم. شما می‌توانید با وارد کردن لینک یا آدرس اینترنتی موردنظر از سالم بودن آن لینک از جنبه حمله اینترنتی یا ویروس مطمئن شوید. از طریق این سایت رایگان می‌توانید دیگر با خیال راحت روی لینک‌های نا‌شناس کلیک کرده و گرفتار حمله‌های اینترنتی نشوید. این وب‌سایت به خوبی با ویندوز، مک، اندروید و iOS کار می‌کند.


منبع : همشهری جوان

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری