خواب سنگین پدر باعث زایمان عجیب مادر شد

کد خبر 8835 - 1392 07 | تاریخ: 1490 روز پیش-1392/07/29 | ساعت: 23:17

یک مادر باردار تا زمان وقت زایمان در نیمه شب از بارداری خود اطلاع نداشت و نکته عجیب آنکه همسرش در کل آن شب خواب بود!

 یک مادر باردار تا زمان وقت زایمان در نیمه شب از بارداری خود اطلاع نداشت و نکته عجیب آنکه همسرش در کل آن شب خواب بود!
نادیا واتسون 22 ساله از شهر سامرست ، درنیمه شب از چیزی که فکر می کرد درد قاعدگی است بیدار شد و به حمام رفت ولی در آنجا به زمین افتاد و درد زایمان او را گرفت.او به مدت بیش از یک ساعت دچار درد زایمان شد و خودش به تنهایی نوزادش را با وزن 3 کیلو و 48 گرم به دنیا آورد. با وجود فریادهای بلند او، همسرش لوئیز مک سویینی از خواب سنگین بیدار نشد، فریادهای او چنان بلند بود که همسایه ها صدای او را شنیدند و با پلیس تماس گرفتند.

چند دقیقه پس از به دنیا آمدن نوزاد به نام پاپی چندین ماشین پلیس و آمبولانس جلو در خانه آنها رسیدند، لوئیز 22 ساله نیز هنگامی بالاخره از خواب بیدار شد که نادیا نوزاد دخترشان را به او نشان داد.

نادیا درمورد خواب سنگین لوئیز می گوید:"او در واقع می تواند در میان هر صدایی حتی آژیر آتش نشانی و .. بخوابد. واقعا نمی دانم چطور انقدر خواب او سنگین است."

او در ادامه ی ماجرا گفت:"من پس از زایمان به اتاق خواب رفتم و به لوئیز نوزاد را نشان دادم ولی او دوباره خوابش رفت. دوباره او را بیدار کردم و او تازه پی برد که چه اتفاقی افتاده و کاملا شوکه شده بود."

نادیا یک بارداری نادر کاملا نامشخص داشت، آنچنان که نمی دانست یک جنین را حمل می کند، او افزایش وزن بسیار کمی داشته و در تمام مدت سایز لباس هایش تغییری نکرده بود.

نادیا در هشت ماهگی با دوستش عکس گرفته بود و در آن زمان از بارداری اش مطلع نبود

او دو شغله پاره وقت دارد و حتی در طول این مدت به همسایه باردارش در حمل خریدهایش کمک کرده بود. این زن در تمام این مدت قاعدگی های منظم داشته و سایز لباس هایش یکسان بوده و به گزارش پرشین وی تنها به دلیل خوردن زیاد برگر در شغل جدیدش در رستوران کمی اضافه وزن پیدا کرده بود.

پدر این نوزاد آقای سویینی نیز که در تمام مدت خواب بود گفت:"من واقعا بسیار شرمنده هستم که در تمام این مدت خواب بودم، البته برای من عجیب نیست چون یک بار دیگر نیز بیش از یک ساعت پیتزا را داخل فر گذاشتم و تا وقتی که زنگ اخطار آتش توسط همسایه ها زده شد و سعی داشتند وارد منزل بشوند بیدار نشدم" "من شیفت شب نیز کار می کنم و به همین دلیل شب ها بسیار خسته هستم و خوابم سنگین است."منبع : پرشین وی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار