چگونه ios7 را به ios6 برگردانیم!

کد خبر 8861 - 1392 08 | تاریخ: 1093 روز پیش-1392/08/02 | ساعت: 16:41

اگر با ios ۷ به مشکل برخوردید و خواستید دوباره به  ios۶ برگردید، کافی است مراحل زیر را طی کنید.

1- فایل مربوط به آخرین نسخه iOS (قبل از iOS ۷) را به صورت جداگانه برای دستگاه خودتان پیدا کنید.

2- پس از دانلود فایل IPSW مربوطه، اکنون برنامه iTunes را روی پی سی یا مک خود باز کنید.

3- حالا آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوترتان متصل کنید.

4- اکنون دستگاه شما باید در iTunes نمایش داده شود. از پنل سمت چپ آن را انتخاب کنید. در این حالت باید دو دکمه Check for Update و Restore iPhone را در پنل سمت راست ببینید.

5- کلید Alt / Option (در مک) یا کلید Shift (در ویندوز) را گرفته و روی دکمه Restore iPhone کلیک کنید. در صورتی که قابلیت Find My iPhone را در iOS ۷ فعال کرده باشید، پیغامی ظاهر خواهد شد و به شما هشدار می‌دهد که این قابلیت باید خاموش شود.

برای انجام این کار باید به تنظیمات iCloud در آیفون بروید و قابلیت Find My iPhone را خاموش کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، دوباره مرحله ۵ را تکرار کنید.

6- پنجره‌ای باز خواهد شد و از شما می‌خواهد که فایل IPSW مورد نظرتان به منظور بازگردانی سیستم عامل دستگاه را انتخاب کنید. فایل را از روی هارد دیسکتان پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Open آن را باز کنید.

7- در صورتی که فایل IPSW دانلود شده توسط شما با دستگاه موردنظرتان ناسازگار باشد، خطایی مشاهده خواهید کرد. بنابراین مجددا باید از طریق گوگل به دنبال فایل IPSW صحیح و متناسب با دستگاه‌تان بگردید.

8- اگر فایل دانلود شده توسط شما درست و متناسب با دستگاه‌تان باشد، پنجره‌ای ظاهر می‌شود و کاری که لازم است انجام دهید، کلیک کردن دکمه Restore است.

 حالا صبر کنید تا عملیات به پایان برسد. سپس دستگاه شما ریبوت خواهد شد و با iOS ۶ مجددا شروع به کار خواهد کرد. در صورتی که از تنظیمات خود نیز پشتیبان‌گیری کرده باشید، می‌توانید از طریق iTunes آنها را بازگردانی کنید.


منبع : همشهری جوان

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری