چگونه ios7 را به ios6 برگردانیم!

کد خبر 8861 - 1392 08 | تاریخ: 1485 روز پیش-1392/08/02 | ساعت: 16:41

اگر با ios ۷ به مشکل برخوردید و خواستید دوباره به  ios۶ برگردید، کافی است مراحل زیر را طی کنید.

1- فایل مربوط به آخرین نسخه iOS (قبل از iOS ۷) را به صورت جداگانه برای دستگاه خودتان پیدا کنید.

2- پس از دانلود فایل IPSW مربوطه، اکنون برنامه iTunes را روی پی سی یا مک خود باز کنید.

3- حالا آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوترتان متصل کنید.

4- اکنون دستگاه شما باید در iTunes نمایش داده شود. از پنل سمت چپ آن را انتخاب کنید. در این حالت باید دو دکمه Check for Update و Restore iPhone را در پنل سمت راست ببینید.

5- کلید Alt / Option (در مک) یا کلید Shift (در ویندوز) را گرفته و روی دکمه Restore iPhone کلیک کنید. در صورتی که قابلیت Find My iPhone را در iOS ۷ فعال کرده باشید، پیغامی ظاهر خواهد شد و به شما هشدار می‌دهد که این قابلیت باید خاموش شود.

برای انجام این کار باید به تنظیمات iCloud در آیفون بروید و قابلیت Find My iPhone را خاموش کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، دوباره مرحله ۵ را تکرار کنید.

6- پنجره‌ای باز خواهد شد و از شما می‌خواهد که فایل IPSW مورد نظرتان به منظور بازگردانی سیستم عامل دستگاه را انتخاب کنید. فایل را از روی هارد دیسکتان پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Open آن را باز کنید.

7- در صورتی که فایل IPSW دانلود شده توسط شما با دستگاه موردنظرتان ناسازگار باشد، خطایی مشاهده خواهید کرد. بنابراین مجددا باید از طریق گوگل به دنبال فایل IPSW صحیح و متناسب با دستگاه‌تان بگردید.

8- اگر فایل دانلود شده توسط شما درست و متناسب با دستگاه‌تان باشد، پنجره‌ای ظاهر می‌شود و کاری که لازم است انجام دهید، کلیک کردن دکمه Restore است.

 حالا صبر کنید تا عملیات به پایان برسد. سپس دستگاه شما ریبوت خواهد شد و با iOS ۶ مجددا شروع به کار خواهد کرد. در صورتی که از تنظیمات خود نیز پشتیبان‌گیری کرده باشید، می‌توانید از طریق iTunes آنها را بازگردانی کنید.


منبع : همشهری جوان

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط علم و فناوری