جشن صعود به مرحله بعدی، فوتبال نوجوانان ایران شگفتی سازی در حد تیم ملی

کد خبر 8902 - 1392 08 | تاریخ: 1487 روز پیش-1392/08/04 | ساعت: 13:22

 ايران در سومين و آخرين ديدار مرحله گروهي جام جهاني 2013 امارات از ساعت 19 و 30 به مصاف يکديگر رفتند.

 ايران در نيمه اول اين ديدار نمايش خوبي داشت و توانست با پاس گل سید مصطفی هاشمی و ضربه گل سيدي در دقيقه 36 برنده به رختکن برود. البته در اين نيمه اتريش نيز بازي خوبي کرد و موقعيت هايي براي رسيدن به دروازه ايران داشت و اين تيم در دقيقه 16 با يک ضربه ايستگاهي توانست تير دروازه ايران را به لرزه در بياورد.

در نيمه دوم هر دو تيم بسيار دونده و پر تلاش بازي کردند. هر دوتيم در اين نيمه موقعيت‌هايي براي به ثمر رساندن گل داشتند. بازي در نيمه دوم گلي نداشت تا بازي با همان نتيجه نيمه اول به پايان برسد.

ايران در اين ديدار با ترکيب مهدي اميني، ساسان جعفري، سید مصطفي هاشمي، سيد مجيد حسيني(کاپيتان)، کميل حق زاده، سعيد عزت اللهي، امير حسين کريمي، علي هزامي، محمد بازاج(61 صادق محرمي)، اميرمحمد مظلوم و يوسف سيدي(70رضا جعفري) به ميدان رفت.

اين اولين پيروزي شاگردان دوستي در جام جهاني 2013 بود. با اين برد ايران 5 امتيازي شد و پشت سر آرژانتين 7 امتيازي قرار گرفت تا به عنوان تيم دوم به مرحله بعد صعود کند.

در ديگر ديدار اين گروه که به صورت همزمان برگزار مي شد آرژانتين توانست با نتيجه 3 بر صفر کانادا را شکست دهد.

ايران در مرحله يک هشتم نهايي روز سه شنبه از ساعت 19 و 30 در ورزشگاه خليفه شهر العين به مصاف نيجريه صدرنشين گروه ششم مي رود.

اتريش و کانادا در اين گروه با کسب 2 امتياز و به خاطر تفاضل گل در رتبه هاي سوم و چهارم قرار گرفتند.

 


منبع : ورزش 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش