بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-08-16)

کد خبر 9141 - 1392 08 | تاریخ: 1476 روز پیش-1392/08/16 | ساعت: 09:32

فال روزانه متولدین فروردین

کارهای قانونی که نیاز به امضا و سند دارند و مدت ها پیگیر آنها بوده اید، سرانجام امروز به نتیجه می رسند. این باعث می شود تا روحیه شاد و آرامی پیدا کنید. امروز دوست دارید مدام حرف بزنید و احساسات خود را بیان کنید. شاید حتی برای یک بعدازظهر رمانتیک نیز برنامه ریزی کنید. امروز فردی که به نظرتان جذاب است احساسات واقعی خود را به شما خواهد گفت و شما نیز بسیار هیجان زده و خوشحال خواهید شد. از این همه رویدادهای خوب نهایت لذت را ببرید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

یک اتفاق بد کاری، خانوادگی، سفر یا حتی تحصیلی باعث می شود تا یکی از دوستان نزدیک و صمیمی شما در شرایط روحی بدی قرار داشته باشد. این فرد حالت های روحی نامعلومی خواهد داشت، یک دقیقه خوب و دقیقه دیگر افسرده و غمگین است. نباید از او بخواهید تا خوشحال باشد و بی خیال غصه ها بشود. این باعث عصبانیت بیشتر او می شود. امروز بهتر است به دنبال رابطه جدید باشید زیرا رابطه کنونی شما هیچ ثمره ای ندارد. باید به دنبال فردی باشید که از نظر روحی شما را راضی کند و واقعا شما را دوست داشته باشد.

 

فال روزانه متولدین خرداد

امروز استرس کاری بسیاری خواهید داشت. شاید نوشیدن آب زیاد بتواند استرس را کاهش دهد. ورزش های سبک نیز تاثیر خوبی در کاهش استرس دارد. غذاهای پرادویه نخورید و بدانید که امروز بهترین زمان برای مطالعه، یادگیری و تحقیق است. امروز از نظر ذهنی و هوش در وضعیت خوبی قرار دارید از آن استفاده کنید. امروز افرادی در زندگی شما وارد می شوند که دوست دارید از نظر روحی، زندگی و علاقه مندی هایش بیشتر آنها را بشناسید. اگر دوست دارید نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید باید بحث های ارزشمندی پیش بکشید.

 

فال روزانه متولدین تیر

امروز عشق و احساسات شما افزایش می یابد و دوست دارید در کنار شریک عاطفی خود ساعت های خوبی داشته باشید. برنامه ریزی برای این کار سخت است و درست در دقیقه های آخر میسر می شود. اگر تلاش های اولیه شما پاسخ مثبت نداشت ناامید نشوید و دوباره تلاش کنید. امروز را برای خود به یک روز شاد و پراحساس تبدیل کنید. خبرهای خوبی امروز خواهید شنید و روی رابطه عاطفی و زندگی شخصی شما تاثیر بسیار خوبی خواهند داشت.

 

فال روزانه متولدین مرداد

یکی از همکاران شما که بسیار رک و راست و کمی آزاردهنده است امروز به ملاقات شما خواهد آمد. اگر مراقب نباشید این فرد می تواند مکالمه ناراحت کننده ای را آغاز کند و همه اعصاب شما را به هم بریزد. از این فرد فاصله بگیرید. مطمئن باشید برای شما و زندگی شخصی مشکل ساز خواهد شد. با اداب و احترام به او اجازه ندهید به شما نزدیک شود. امروز در مورد رابطه عاطفی خود دیدگاه واضح و کاملی دارید. باید امروز روی مسایل مثبت و مهم تمرکز کنید و با شریک زندگی خود در مورد آینده برنامه ریزی داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تماس های تلفنی بسیاری خواهید داشت. برخی از آنها از طرف دوستانی است که مشکلات عاطفی و روحی پیدا کرده اند و یکی دیگر از طرف عشق خودتان است. دوست دارید فردی که دوست دارید در کنارتان باشد و با او در ارتباط نزدیک باشید. اجازه ندهید در تلفن صدای شما هیجانتان را نشان دهد. امروز احساسات شما افزایش می یابند و همه در جهت مثبت و انرژی های خوب هستند. شاید لازم باشد برای زندگی و رابطه خود نگاهتان را به مشکلات کنونی تغییر دهید. شما توانایی و استعدادهای بسیاری دارید از آنها استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز مسایل مالی در اولویت مشکلات شما قرار دارند. همه قسط و چک و قرض های خود را باید پرداخت کنید و اینها باعث آشفتگی ذهنی شما می شوند. بیرون بروید و کمی هوای تازه تنفس کنید تا کمی ذهنتان باز شود و به روش بهتری آنها را مدیریت کنید. شاید لازم باشد با یک دوست قابل اعتماد حرف بزنید. شما زیاد کار می کنید و مستحق بهترین ها هستید. امروز فرصت آشنا شدن با فرد جدید را خواهید داشت. اگر مجرد هستید شاید فرصت خوبی برای یافتن یار باشد تا به واسطه آن خود را در شرایط پایدار و ثابت روحی قرار دهید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز حس و حال خوبی دارید. از نظر جسمی نیز بسیار پرانرژی هستید و ورزش کردن می تواند بر انرژی های مثبت بیفزاید. شاید در نظر داشته باشید برای یادگیری بیشتر در زمینه کاری خود به یک سفر کوتاه بروید. امروز نگاه شما به دنیا مثبت است. اما از نظر احساسی تصور می کنید در مشکلات خود گرفتار شده اید. شاید بهتر باشد کمی دیدگاه و نگاه خود را تغییر دهید. یا حتی می توانید به فرد جدیدی فکر کنید. همه اینها به خود شما بستگی دارد.

 

فال روزانه متولدین آذر

امروز با یکی از دوستان خود احساس نزدیکی زیادی خواهید داشت. این دوست در فاصله دور یا شهری دیگر زندگی می کند. از اینکه او پس از مدت ها غیبت طولانی اکنون تا این اندازه به شما نزدیک شده است، تعجب خواهید کرد. اما خجالت نکشید. پیگیری کنید و دلیل این امر را جویا شوید. شاید این دوست فقط کمی ناراحت است و روزهای بدی را پشت سر گذاشته است. به جای نگرانی با او همدردی کنید. امروز شدیدا نیاز دارید با کسی حرف بزنید که دردهای شما را درک می کند. شما به یک رفتار عادت کرده اید و برایتان دشوار است آن را تغییر دهید اما اگر این کار را انجام دهید احساس بهتر و زندگی شادتر خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین دی

امروز در یک فعالیت گروهی این بحث پیش می آید که شما چه احساسی دارید و چگونه به زندگی نگاه می کنید. آنها در مورد عدم موافقت خود با کارهای شما با شما حرف خواهند زد. امروز زمان مناسبی برای مکالمه ها ناراحت کننده نیست. بهتر است فردی را پیدا کنید که بتوانید صادقانه در مورد خود و علاقه مندی های خود با او صحبت کنید. امروز زندگی به سرعت در حال تغییر است. هیچ چیز مثل قبل نیست. حتی عشق نیز همچون قبل نیست و باید به طرف خود اجازه دهید تا نشان دهد واقعا چه کسی است. شما و فرد موردعلاقه تان می توانید لحظه های شاد و مثبتی را در کنار هم داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

اتفاق های ناخواسته در زندگی باعث هراس شما می شوند. تغییرات همیشه ابتدا سخت به نظر می رسند و پس از مدتی به آنها عادت خواهید کرد. در ضمن، باید بدانید این تغییرات بسیار مثبت هستند. با اینکه استرس و انرژی های منفی بسیاری در هوا جاری است اما نباید آنها را به خود جذب کنید. سعی کنید آرام باشید. از نظر احساسی نیز کمی دچار شبهه هستید. اگر فکر می کنید باید فرد جدیدی را بیابید بیرون بروید یا در جمع دوستانی حاضر شوید که عقاید مشترک با شما دارند. این کمک می کند تا فرد موردنظر خود را بیابید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بسیار دوست دارید به دانشگاه بازگردید و درس بخوانید. می خواهید بر دانش و اطلاعات خود بیفزایید. هیچ چیز امروز جلودار این حس شما نیست و به همین منظور بیشتر زمان خود را پای تلفن برای جمع آوری اطلاعات صرف خواهید کرد. امروز به قدری پرانرژی و پر احساس هستید که دوست دارید گذشته ها را کنار بگذارید و به دنبال آینده روشن و شفاف برای خود بروید. بهترین زمان برای یافتن موقعیت های خوب امروز است آنها را به بهترین نحو مدیریت کنید و از رابطه جدید خود لذت ببرید.


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 5 چند است؟

ADVERTISING