بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-08-21)

کد خبر 9232 - 1392 08 | تاریخ: 1470 روز پیش-1392/08/22 | ساعت: 12:14

astrology

فال روزانه متولدین فروردین

از آنجا که زندگی بر وفق مراد شما می گذرد ممکن است کمی خود را لوس و احساس کنید بر اطرافیان برتری دارید. یا حتی ممکن است احساس شهرت داشته باشید. امروز بهترین زمان برای پیشرفت است اما نباید در جایگاه کنونی خود قرار داشته باشید. باید در مسیر تحقق رویاهای خود گام بردارید و این هدف جز با تلاش زیاد و سخت کوشی میسر نمی شود. امروز باید با خود صادق باشید تا بدانید به شریک زندگی خود واقعا چه حسی دارید. ممکن است حس همیشگی خود را از دست داده باشید.  

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شاید امروز به مسایل روحی و معنوی توجه و علاقه بسیار زیادی پیدا کنید. برخی از آنها شاید مربوط به سرزمین های دور باشند که حتی موجب شوند شما برای سفر به آنجا برنامه ریزی کنید. دوستان یا گروهی از نزدیکان این ایده را در سر شما خواهند انداخت. این فکر همه ذهن شما را درگیر خواهد کرد. بنابراین، پیش از اینکه به رختخواب بروید کمی قدم بزنید یا پیاده روی کنید تا بتوانید بخوابید. مشکلات و تنش های اخیر این شهامت را به شما می دهند تا برخی مسایل را با شریک زندگی خود مشخص کنید. شاید با کمک بزرگ ترها بتوانید راه چاره مناسب برای مشکلات خود بیابید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد

امروز بیش از هر چیزی به مسایل رمانتیک فکر خواهید کرد. امشب رویاهای عجیب خواهید دید. برخی از آنها بسیار رمانتیک یا بسیار هنری یا تلفیقی از هر دو هستند. این خواب ها را یادداشت کنید شاید نشانه هایی برای رویدادهای مهم آینده باشند. تفکرات شما در مورد پول چیزی بین اعتماد به نفس و ترس است. بهتر است پیش از هر کاری همه جوانب را در نظر بگیرید. احساس تنش و تضاد در رابطه شما باعث می شود تا به طور مصنوعی و غیر واقعی در کنار شریک زندگی خود باشید. هر دوی شما نیاز دارید تا در مورد عقاید و نظرات خود صحبت کنید. تا حرف نزنید و خواسته های خود را بیان نکنید، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. اما مشکل اینجا است که شما امروز نمی دانید دقیقا چه حرف هایی دوست دارید بگویید و این مساله برایتان بسیار آزاردهنده تر شده است. 

 

فال روزانه متولدین تیر

امروز همه فکر و ذهن شما در مورد عشق و رابطه رمانتیک است. اگر متاهل هستید، به همسر خود احساس نزدیکی بیشتری خواهید داشت. اگر مجرد اما درگیر رابطه جدید هستید، یک قدم در رابطه خود به جلو پیش خواهید رفت. شاید هم با فرد جدیدی ملاقات داشته باشید و احساس بسیار گرم و صمیمیت زیادی هم به او داشته باشید. اگر در رابطه خود همه نیازها و خواسته های خود را سرکوب کنید و روی آنها سرپوش بگذارید، سرانجام در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید ضربه خواهید خورد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز احساس بسیار خوبی دارید و خیلی خوب هم دیده می شوید. برای جلب نگاه بقیه، بهتر است خود را همان قدر قوی نشان دهید که واقعا هستید. اگر امروز بیش از اندازه از خود کار بکشید، احساس خستگی زیادی خواهید داشت و انرژی لازم برای انجام کارهای فردای خود را نخواهید داشت. خوب غذا بخورید، استراحت کنید و به خود آرامش بدهید. شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را انجام دهید. برای رابطه رمانتیک، این شما هستید که باید اقدام کنید و نخستین قدم را بردارید. شریک عاطفی شما از قول های شما خسته شده است و منتظر یک واکنش واقعی از جانب شما است. 

 

فال روزانه متولدین شهریور

رابطه عاطفی شما زیر مه و غبار قرار خواهد گرفت. شریک عشقی شما از دایره صداقت خارج شده است و قهرمان های این داستان عاشقانه به پایان ماجرای خود رسیده اند. البته قوه تخیل و حس هنری شما امروز زیاد می شود و می تواند بر جوانب مختلف زندگی شما تاثیر بگذارد. امروز زمان آن فرارسیده تا دردها و حرف های خود در مورد عشق و عاطفه را بگویید. 

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز میزبان گروهی از دوستان یا اعضای فامیل خواهید بود. همه مهمان های شما ادعای هنری یا خلاقیت بالا دارند. بعدازظهر امروز موفقیت های اجتماعی بسیاری پیدا خواهید کرد و از اینکه هر چیزی سر جای خودش باشد، اطمینان حاصل خواهید کرد. به هیچ وجه دوست ندارید کار اشتباهی انجام دهید که در انتهای روز به ناراحتی یا ضرر شما منجر شود. شما ذاتا انسان بد یا زودخشمی نیستید اما گاهی از اینکه آنچه که می خواهید را در لحظه دلخواه نمی توانید داشته باشید بسیار خشمگین می شوید. اگر بتوانید این خصوصیت اخلاقی خود را ترک کنید شاید بتوانید رابطه خود و فرد مورد علاقه تان رابهبود ببخشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان

اگر به نویسندگی علاقه دارید، امروز زمان بسیار خوبی برای شروع کار است. ذهن باز و خلاقیت بالا دارید. امروز تغییرات مثبت عجیبی در دور و اطراف شما روی خواهند داد که نمی توانید تشخیص دهید به چه دلیل این اتفاق ها روی می دهند. اما در خلال آنها شایعه پراکنی های مختلفی نیز به گوش خواهد رسید. بهتر است حرف هایی که به واقعیت نزدیک تر هستند را باور کنید. قرار ملاقات عاشقانه ای که امروز خواهید داشت بسیار بد و پر از دعوا خواهد بود. سر هیچ و پوچ با هم بحث خواهید کرد و دعوا راه خواهید انداخت. 

 

فال روزانه متولدین آذر

مشکلات مالی امروز همچنان ادامه دارند و از این نظر بسیار نگران آینده هستید. استعدادهای درونی شما که هنوز به طور کاملا در وجودتان خاموش نشده اند، امروز کمی خودنمایی می کنند. این استعداد می تواند در زمینه هنر، پزشکی، فناوری یا ... باشد. این حس درونی را پرورش دهید و به نفع خود استفاده کنید. امروز احتمالا به شریک عشقی خود وارد بحث و جدال خواهید شد. دلیل این امر نیز این است که هر دو تحت فشارهای روحی هستید و شاید بهترین کار این باشد که مدتی را دور از هم زندگی کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.  

 

فال روزانه متولدین دی

امروز بسیار ایده آل گرا، تخیلی و رویایی هستید. ایده ها و کارهای هنری که انجام می دهید می تواند باعث جلب توجه افراد بیشتری شود و در نگاه نخست آن را تحسین کنند. از زندگی رویایی امروز خود لذت ببرید. پس از چند روز دوباره به زندگی عادی باز خواهید گشت و همه چیز کاملا عادی خواهد شد. امشب در یک گردهمایی دوستانه برای رقابت با دیگران بهایی باید پرداخت کنید. اگر شما و دوست صمیمیتان با هم از یک نفر خوشتان آمده است احتمالا باید یکی از دو طرف فردین شود. فقط مراقب باشید برای چنین مساله ساده ای، دوستی شما دچار خدشه نشود. دوستی شما بسیار بیشتر از یک غریبه ارزش دارد.  

 

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بسیار رویایی و سر به هوا در رویا و تصورات و خیال گام برمی دارید. همه چیز به نظرتان بسیار عالی است. اما باید کمی واقع گرا باشید. شاید وسایل الکترونیک و کامپیوتر شما را به دنیای واقعی بازگردانند. به طور مثال، می توانید از امروز برای آموختن گرافیک کامپیوتری یا نقشه کشی در کلاس های لازمه ثبت نام کنید. اگر شما و فرد مورد علاقه تان به یکدیگر به مشکل برخورد کرده اید، بهتر است بیرون بروید و با هم حرف بزنید. سعی کنید تا مشکلات خیلی بزرگ نیستند آنها را حل کنید و احساسات واقعی خود را مطرح کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند

همه انرژی فکری شما امروز صرف مسایل عاطفی و رمانتیک خواهد شد. امروز شاید یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات کنید و شاید این مساله آغازگر یک رابطه عاطفی میان شما بشود. امروز احساس می کنید بهترین دوستان دنیا را دارید و از این بابت بسیار شاکر خداوند بزرگ می شوید. شاید امروز رابطه ای که مدت ها در آن بوده اید را در هم بشکنید. شاید این کار برای هر دوی شما بسیار خوب باشد. شاید هم برعکس آن روی دهد، اگر با هم حرف بزنید و مشکلات را مطرح کنید شاید بتوانید احساس نزدیکی بیشتر به یکدیگر داشته باشید و بتوانید خطاهای هم را ببخشید. 


منبع : برترین ها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 5 چند است؟

ADVERTISING