بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-09-02)

کد خبر 9450 - 1392 09 | تاریخ: 1456 روز پیش-1392/09/02 | ساعت: 08:53

 
فال روزانه متولدین فروردین
 
هدف یا طرز فکر جدید باعث ایجاد تغییرات بسیار مثبت در نوع کار شما می شود. دیده شدن تلاش هایتان و افزایش حقوق مواردی هستند که در ادامه این تغییرات، انتظار شما را می کشند. اگر هر تغییری در شغل شما ایجاد شد از آن تعجب نکنید. ممکن است به طور کلی شغل یا زمینه کاری خود را تغییر دهید. پشتیبانی و حمایت دوستان در طول این تغییرات به شما کمک شایانی خواهند کرد. امروز کارهای شما به قدری زیاد است که نمی دانید چگونه آنها را مدیریت کنید. اگر با بیش از یک نفر در ارتباط هستید باید برنامه زمان بندی خود را با دقت تنظیم کنید. اما بهترین کار این است که صادق باشید و همیشه حقیقت را بیان کنید.
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 
هیجان و خوش بینی جزو اصلی رفتارهای امروز شما خواهند بود. شما و اطرافیانتان حس بسیار خوبی به آینده دارید و می دانید با وجود موانع بسیار باز هم می توان به اهداف خود رسید. شما برای محقق کردن آرزوهای خود تلاش بسیاری می کنید و می دانید موانع همیشه هستند و نباید کار امروز را به فردا موکول کرد. امروز حس بسیار قوی در مورد عشق دارید. فرد موردعلاقه تان کارهای عجیب و بی ارزش همچون روزهای گذشته انجام نخواهند داد. آنها حتی شاید در یک مهمانی یا جمعی از دوستان اعلام کنند که شما یکدیگر را دوست دارید.
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
امروز بسیار خوب می توانید به همه مسایل زندگی سروسامان بدهید. لوازم الکترونیک نیز در این مسیر به شما کمک می کنند و البته روی حمایت دوستان نیز می توانید حساب کنید. رفتارهای خوش بینانه و زیباشناسی شما را در مسیر صحیح فعالیت ها قرار می دهند. در انتهای امروز از انجام کارهای مثبت خود نهایت لذت را خواهید برد. با فرد موردعلاقه خود نیز بسیار هم‌رای و همگام هستید و این مساله موجب شادمانی و هیجان مثبت هر دوی شما می شود. شاید حتی با یکدیگر برای یک سفر کوتاه یا آخر هفته هیجان انگیز برنامه ریزی کنید.
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
امروز حس عاشقانه عجیبی دارید. اگر درگیر یک رابطه عاشقانه هستید امروز با تمام وجود دوست دارید با او بیرون بروید و با هم در یک محیط رویایی شام میل کنید و از علاقه خود برای او صحبت کنید. اگر در حال حاضر مجرد هستید و فرد خاصی در زندگی شما نیست، امروز با کسی ملاقات خواهید کرد که قلبتان را تسخیر می کند. این فرد یا از دوستان قدیم شما است یا فرد جدیدی است که تاکنون او را ندیده اید. رابطه عاشقانه شما به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. شما از همه استعداد و مهارت اجتماعی خود بهره می گیرید تا در کنار یکدیگر لحظه های عالی را سپری کنید.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
تمیز کردن خانه یا تعمیر کردن وسایل باعث می شود تا به فکر تغییر دکوراسیون بیفتید. به طور مثال، مبلمان قدیمی خود را رد خواهید کرد و در عوض وسایل و مبلمان جدید به خانه اضافه می کنید که در تغییر روحیه شما نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. دوستان و شریک عاطفی شما نیز داوطلب کمک به شما می شوند. با این که کار می کنید اما همه در کنار هم بسیار شاد خواهید بود. نامزدتان امروز سوپرایزهای بسیاری برای شما دارد و هر دو در کنار یکدیگر بسیار شاد و هیجان زده خواهید بود. از انرژی های مثبت امروز نهایت استفاده را ببرید .
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
اطلاعات جدیدی در رابطه با کلاس، کتاب یا جلسه با دوستان به شما خواهد رسید. این باعث باز شدن درهای جدید در زمینه کار و زندگی می شود. از این فرصت برای پیشرفت خود بسیار استفاده کنید. شاید لازم باشد مهارت های فناوری جدیدی بیاموزید یا استعدادهای هنری خود را پرورش دهید. هرچه که باشد، برای آینده شما بسیار مفید است. باید مهارت های جدید بیاموزید و این باعث آشنایی با افراد جدید می شود. برای خود برنامه های جدید تناسب اندام تعیین کنید. اگر تصور می کنید شریک عاطفی شما از اندام شما راضی نیست، باید فکری به حال این موضوع بکنید. تناسب اندام باعث سلامت بیشتر بدن نیز می شود و به خود شما نیز اعتماد به نفس بالاتر خواهد داد.
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
یادگیری مهارت های جدید یا ارتباط بیشتر با دوستان یا اعضای فامیل باعث می شود تا اعتماد به نفس بیشتری در زندگی بیابید. کاری که مدت ها عقب افتاده بود را می توانید امروز به خوبی به پایان برسانید. این باعث می شود تا دیگران شما را تحسین کنند. البته شاید لازم باشد مقداری پول در این زمینه خرج کنید اما نگران نباشید، ارزشش را دارد. در زمینه عاطفی نیز یک روز عالی و پرانرژی در پیش دارید. اگر ازدواج کرده اید، با همفکری هم برای انجام کار یا تفریح هیجان انگیزی برنامه ریزی خواهید کرد. اگر هم مجرد و به دنبال عشق صادقانه هستید، امروز آن را می یابید.
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
بهبود رابطه با دوست صمیمی یا شریک عاطفی باعث می شود تا دید مثبت و خوش بینانه به آینده پیدا کنید. امروز برای خود و مهارت های خود ارزش بسیاری قایل خواهید بود و نقشه ها و ایده های بسیاری برای ماه های پیش رو دارید. البته بهتر است امروز برنامه ریزی ثابتی برای آینده نداشته باشید. همه ایده های خود را یادداشت کنید و چندین روز بعد دوباره به سراغ آنها بروید. زیرا ممکن است دیدگاه شما به آینده تغییر کرده باشد. فاز جدیدی در زمینه دوستی و زندگی خصوصی شما آغاز خواهد شد. ممکن است در محل زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. یا تعییر دکوراسیون بدهید.
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
پیشرفت های امروز شما باعث می شود تا به فرد مورد علاقه خود احساس ویژه ای پیدا کنید. به همین منظور برای او هدیه زیبایی می خرید اما مراقب باشید همه درآمد خود را برای خرید کادو صرف نکنید. ایده های عاطفی و رمانتیک می تواند باعث نزدیکی بیشتر شما به یکدیگر شود. به طور کلی، روز عاطفی بسیار خوبی در پیش دارید که می تواند به یکی از ماندگارترین خاطره های زندگی شما تبدیل شود. اگر مجرد و به دنبال رابطه جدید هستید، امروز فرد موردعلاقه خود را خواهید یافت. البته باید بیرون بروید تا با آدم های جدید آشنا شوید.
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
عشق در نگاه اول چیزی است که شما به هیچ عنوان به آن اعتقاد ندارید، اما این اتفاق برای شما روی خواهد داد. امروز فرد جدیدی را ملاقات می کنید که حس بسیار خوبی به شما می دهد. این انسان باعث می شود تا احساس خوب به خود و زندگی خود داشته باشید. حتی شاید باعث شود برای یک سفر راه دور برنامه ریزی کنید. اگر در حال حاضر نامزد دارید بهتر است از انرژی های خوب امروز برای سازگاری و ایجاد هارمونی میان خود استفاده کنید. اگر قرار است در زمینه ای سرمایه گذاری مالی کنید، بهتر است با یکدیگر درست مشورت کنید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید.
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
امروز فیلمی تماشا می کنید که جلوه های ویژه بسیاری دارد و این ذهن شما را بسیار درگیر خواهد کرد. تمایل دارید بدانید این افکت ها چگونه ایجاد و ساخته می شوند. یا شاید به گرافیک کامپیوتری علاقه مند شوید. به طور کلی، این نوع کارهای هنری برایتان جذابیت بسیاری خواهند داشت و به یادگیری آنها تمایل پیدا خواهید کرد. اگر مجرد هستید، امروز با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد. هر دو شما احترام و ارزش بسیاری برای هم قایل خواهید بود و در زمینه معنای زندگی و مسایل فلسفی با هم صحبت های طولانی خواهید داشت.
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
زندگی بسیار پرجنب و جوش و هیجان انگیز است: این حس امروز شما است. امروز با تمام وجود از موفقیت و بودن در کنار دوستان لذت خواهید برد و حس زیباشناسی و خوش بینی زیادی نیز پیدا خواهید کرد. امروز ممکن است با افراد جدید آشنا شوید و علاقه‌مندی های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. امروز به خوبی می توانید مشکلات خود را برطرف کنید. احساسات خوب می توانند باعث شوند با فرد مورد علاقه خود ملاقات خوبی داشته باشید.


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 5 چند است؟

ADVERTISING