بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-09-04)

کد خبر 9490 - 1392 09 | تاریخ: 1360 روز پیش-1392/09/04 | ساعت: 08:49

astrology
 
فال روزانه متولدین فروردین
 
شما انسانی هستید که برای نیازهای جسمی خود ارزش بسیاری قایل است. نیروهای احساسی شما زیاد هستند و امروز این حس افزایش می یابد و در ارتباط شما با دیگران نیز تاثیر مستقیم دارد. با این سطحی نگری و نیروهای جسمانی زیادی که امروز دارید ممکن است از افراد زیادی سواستفاده و همه چیز را به نفع خود تمام کنید. اما باید این رفتارها را کنترل کنید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید. رابطه ما با فرد موردعلاقه تان امروز تغییراتی خواهد کرد و فرصت های جدیدی برای هیجان و تفریح بیشتر به دست خواهید آورد. این تغییرات باعث می شوند تا شما یکدیگر را بهتر بشناسید و مسایل جدیدی از هم یاد بگیرید. 
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 
امروز شاید مجبور باشید با انسان های زیاد و متعددی برخورد و ارتباط داشته باشید اما این مسایل کاملا کاری است. امروز با همه وجود با افرادی که با آنها صحبت می کنید فاصله خود را حفظ خواهید کرد. به این معنا که اجازه نمی دهید کسی از حریم خود تجاوز کند. به طور کلی، امروز بسیار درگیر کنترل احساسات خود خواهید بود. اما در مورد رابطه عاطفی و عاشقانه، روزی سرشار از هیجان و خنده و آرامش خواهید داشت. اگر این گونه نشد خودتان لحظه های شادی در کنار یکدیگر درست و از انرژی های امروز استفاده کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
امروز احساس می کنید در دنیایی ناشناخته گم شده اید. در آینده ای نه چندان دور باید تصمیم مهمی اتخاذ کنید که تاثیر بزرگی در زندگی شما دارد. این مساله باعث نگرانی شما است. با خود فکر می کنید آیا به حرف دلتان گوش کنید؟ یا این کار به قیمت خراب شدن زندگی برایتان تمام می شود؟ آیا باید در مسیر خاصی وارد شوید تا به موفقیت های دلخواه برسید؟ اینها افکاری هستند که همه ذهن شما را درگیر خواهند کرد. عشق و رابطه عاشقانه امروز در اوج خود خواهند بود. لحظه های عالی در کنار همسر/نامزد خود خواهید داشت. امروز به قدری احساساتتان لطیف است که تصور می کنید همه آدم ها را دوست دارید. اما ترجیحا خیلی احساسات خود را بروز ندهید زیرا ممکن است به ضرر شما تمام شود. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
امروز رفتار خود را تغییر خواهید داد و بیشتر به نوع رابطه ها تکیه می کنید تا احساسات. این تغییرات کاملا منطقی هستند. اما این نکته را فراموش نکنید انسانی که احساسات را کنار می گذارد و قراردادی با دیگران ارتباط دارد، خیلی کم خوشحال و شاد خواهد بود. اما واقعیت این است که روابطش قوی تر و پایدارتر هستند. امروز ممکن است عاشق فردی بشوید که در کشوری دیگر زندگی می کند. این اتفاق شاید در طول سفری خارجی یا اینکه آن فرد به عنوان گردشگر به شهر و کشور شما آمده باشد، روی دهد.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
امروز خود را رها می کنید و خیلی به خود سخت نخواهید گرفت. شما انسانی هستید که همیشه برای خود چهارچوب تعیین می کند و بر اساس آنها پیش می رود. اما امروز این روش را دوست ندارید و می خواهید طور دیگری فکر و رفتار کنید. با شریک عاطفی خود در مورد تمایلات و تصمیمات خود صحبت کنید. رابطه عاطفی شما تحت تاثیر این تغییرات، بهبود زیادی خواهد یافت. شما و نامزدتان راه های جدید برای با هم بودن پیدا خواهید کرد و سعی می کنید تعطیلات هیجان انگیزی در آخر هفته برای خود ترتیب دهید. امروز همه چیز به سوی بهبود پیش خواهد رفت. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
نیروهای ماورایی امروز باعث می شوند تا نگاه شما به دنیا تغییر کند. امروز ناخودآگاه رفتار خود با اطرافیان را بهبود خواهید بخشید و موجب خوشحالی آنها خواهید شد. شاید حتی جذب یکی از افرادی بشوید که به تازگی با او ملاقات داشته اید. بهتر است همیشه نیمه پر لیوان را ببینید. چرا همیشه سعی می کنید همه انرژی خود را صرف آدمی کنید که ارزشی برای شما قایل نیست؟ اگر دوستان و آشنایان زیادی دارید، بهتر است از انرژی های زیاد امروز برای بهبود آنها استفاده کنید. شاید مثلا لازم باشد ارتباط خود با فردی که مشکلات زیادی برای شما می سازد را قطع کنید. تغییر روحیه و دیدگاه شما باعث می شود تا برای هر مشکلی راهکارهای مناسبی بیابید. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
امروز شاید یکی از وجوه شخصیتی خود را نادیده بگیرید. یا شاید فردی هستید که در رابطه خود با دیگران دوست دارد مدیر باشد و خواسته های خود را به دیگران تحمیل کند. اگر این طور است باید این روش را تغییر دهید. اگر این کار را انجام دهید در زندگی شخصی و عاطفی خود شاهد تحولات مثبتی خواهید بود. تلاش ها و رویدادهای امروز بر رابطه شما با فرد موردعلاقه خود تاثیر مستقیمی دارد. باید بدانید اگر رفتار خود را تغییر ندهید ممکن است دوستان از اطراف شما پراکنده شوند یا شاید حتی با آنها وارد بحث بشوید. اگر به کارهایی که می خواهد انجام دهید شک داشته باشید نباید آن را انجام دهید. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
امروز به احساسات خود اجازه ندهید بیشتر از خود شما خودنمایی کند. باید با همه وجود تلاش کنید و  افسار آنها را به دست بگیرید. در نتیجه این کار انسانی شکست ناپذیر و بسیار قوی خواهید شد و می توانید همه کارهای موردنظر خود را به خوبی انجام دهید و هیچ چیز جلودار شما نخواهد بود. امروز فاصله کوچکی با عشق خود ایجاد خواهید کرد و تا حد زیادی منطقی خواهید بود. امروز هر چه رابطه گرم تر و صمیمی تری با دیگران داشته باشید، بازخورد بهتر نیز از آنها دریافت خواهید کرد. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
سرانجام امروز متوجه خواهید شد مسوول مسایل مختلف بودن چه حسی دارد. شاید امروز احساس کنید به طور کلی برای این کار ساخته شده اید.  امروز به خوبی می توانید رویدادهای مختلف را مدیریت کنید و همچون رهبر ارکستر، باعث شوید تا همه چیز در جا و زمان درست خود روی دهند. امروز از این همه قدرت شخصی و درونی لذت خواهید برد. امروز عشقی آرام و قدرتمند را تجربه خواهید کرد. شریک عاطفی شما رفتار مهربان و آرامی خواهد داشت و این موجب خوشحالی و آرامش شما می شود.
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
برخلاف همیشه، امروز احساسات واقعی خود را بروز خواهید داد. هر چه قدر هم که برای مخفی کردن آن تلاش کنید، اما چشم های شما حقیقت را می گویند. همیشه تصور می کنید نمایش احساسات واقعی نشانه ضعف شما است اما امروز متوجه اشتباه خود خواهید شد. امروز می فهمید که قلب شما از سنگ نیست و باید به آن اجازه درخشش و بیان نیازهایش را بدهید. امروز بهترین زمان برای تصمیم گیری در مورد رابطه کنونی خود است. اگر تاکنون رابطه شما همیشه مملو از ناراحتی بوده است شاید امروز بتوانید آنرا به سمت شاد و بهتر شدن پیش برود. عشق همیشه باید موجب آرامش روح آدمی بشود.  
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
امروز با تمام وجود دوست دارید تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. سعی می کنید به مسایل ناراحت کننده فکر نکنید همه تمرکز شما روی لذت و خوشگذرانی خواهد بود و سعی می کنید افکاری که آزاردهنده هستند را کنار بگذارید. امروز به روشی کاملا متفاوت شادی و لذت را تجربه خواهید کرد. این احساسات باعث می شوند تا برای تفریح یا گردش هیجان انگیزی با فرد موردعلاقه تان برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز انرژی های امروز باعث می شود تا بافرد موردعلاقه خود ملاقات داشته باشید و در همان نگاه اول شیفته او شوید.
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
امروز و در روزهای آینده تا آخر این هفته انرژی بسیاری خواهید داشت و می توانید به خوبی از عهده همه تصمیماتی که اتخاذ می کنید، بر بیایید. امروز تمایلات عاطفی و خلاقیت زیادی را تجربه خواهید کرد. شاید امروز مجبور شوید رفتار و احساسات خود را کنترل کنید. اجازه ندهید احساسات دیگران در روحیه شما تاثیری داشته باشد. امروز این اعتماد به نفس را خواهید داشت تا در مورد فرد مورد علاقه خود و علاقه زیادی که به او دارید با اطرافیان صحبت کنید. اگر بتوانید این حرف ها را به خود او بگویید و با هم قرار ملاقاتی بگذارید، شاید به یک رابطه عمیق و طولانی مدت تبدیل شود. 
 


منبع : برترین ها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 5 چند است؟

ADVERTISING