جردن، ماندلا شد

کد خبر 9873 - 1392 09 | تاریخ: 1262 روز پیش-1392/09/19 | ساعت: 20:59

در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران، دو فوریت نامگذاری خیابان آفریقا (جردن) حد فاصل چهارراه جهان کودک تا بزرگراه مدرس به نام نلسون ماندلا و معبر یا مکانی به نام کاظم معتمدنژاد به تصویب رسید.

در جلسه امروز شورای شهر، نامگذاری خیابان آفریقا (جردن) به نام نلسون ماندلا و جانمایی مکانی برای نامگذاری به نام کاظم معتمدنژاد، پدر علم ارتباطات در ایران به تصویب رسید و موضوع برای بررسی بیشتر به کمیته نامگذاری ارجاع داده شد.

همچنین دو فوریت و متن طرح اصلاحیه تبصره سوم ذیل ماده واحده مصوبه بودجه سال 1392 شهرداری نیز به تصویب شورا رسید. بر این اساس،‌ مقرر شد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه همچنان به عنوان عضو در کمیته تخصیص اعتبار حضور داشته باشد (پیشنهاد اولیه این بود که حق رای رئیس کمیسیون بودجه سلب شود و صرفا به عنوان ناظر در این کمیته حضور داشته باشد. استدلال آن هم این بود که عضویت عضو شورا در این کمیته خلاف قانون است)، اما روسای کمیسیون های پنج گانه هم به عنوان ناظر در این کمیته حضور داشته باشند و در همه جلسات آن و نه به صورت موردی حضور یابند.

در هنگام بررسی این طرح، علیرضا دبیر که رئیس کمیسیون برنامه و بودجه است و درباره حق رای وی داشت بحث می شد، خطاب به مرتضی طلایی و معصومه آباد، همکاران قدیمی خود در شورای شهر سوم گفت: رای ندهید، رای ندهید!

در جلسه امروز شورا، اعضای شورای شهر ساری نیز حضور داشتند.


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار