بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-09-25)

کد خبر 9990 - 1392 09 | تاریخ: 1460 روز پیش-1392/09/25 | ساعت: 09:27

 
فال روزانه متولدین فروردین
 
یکی از اعضای گروه شما غیب شده و دلیل این غیبت را نیز به هیچ کس نگفته است. این مساله باعث نگرانی دیگر اعضای گروه شده است اما خیلی خودخوری نکنید. دوست شما در جای امنی است و فقط دوست دارد مدتی را تنها باشد به همین دلیل بی خبر از جمع کنار رفته است. امروز مهارت های اجتماعی خوبی دارید و به همین دلیل، توصیه می کنیم بیرون بروید تا دوستان جدید بیابید. برای آشنایی با افرادی که نطرتان را جلب می کنند باید کمی دلربایی کنید. شاید بتوانید با فردی آشنا شوید که با علایق و سلیقه شما کاملا جور است.  
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
تماس یا ایمیلی ناخواسته ای امروز همه فکر شما را مشغول خود خواهد کرد. فردی که با شما تماس می گیرد آشنا است اما خبرهایی که می گویند بسیار عجیب و غیرقابل باور به نظر می رسند به طوری که تصور می کنید هیچ کدام واقعیت ندارند. شاید در بیان این اخبار اغراق شده باشد و شاید هم واقعا دروغ باشند. کشف این مساله به خودتان بستگی دارد. ولی ابتدا واقعیت را کشف کنید و سپس واکنش نشان دهید. اگر دنبال یافتن عشق در زندگی خود هستید، باید کمی انعطاف پذیر باشید. باید در ظاهر و طرز فکر خود نیز تغییراتی به وجود بیاورید تا بتوانید خیلی راحت تر در مورد احساسات خود صحبت کنید.
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
آیا در موقعیت مالی خود احساس سردرگمی می کنید؟ آیا از این مساله در هراس هستید و فکر می کنید با مشکلات جدی مواجه شده اید؟ اما همه این نگرانی ها بی مورد است. به جای آن همه تمرکز خود را بر انجام بهتر کارها و پیشبرد اهدافتان معطوف کنید. برای این هدف می توانید از کارشناسان نیز کمک بگیرید و موقعیت خود را مدیریت کنید. البته از نظر احساسی روز بسیار خوبی در پیش دارید. اگر قرار است در یک مهمانی یا ملاقات دوستانه شرکت کنید بیشتر سعی کنید در زمینه عشق و روابط عاشقانه حرف بزنید و خیلی خود را وارد این جریانات نکنید.
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
ایده هایی برای انجام پروژه های خلاقانه همه ذهن شما را امروز به خود مشغول خواهند کرد. اما بیشتر آنها بسیار کلی هستند و طوری نیستند که بتوان آنها را اجرایی کرد. برای اینکه هیچ کدام از آنها را فراموش نکنید، بهتر است در یک برگه یادداشت کنید و در روزهای آینده که دید بهتری داشتید، جزئیات آنها را نیز بررسی و استخراج کنید. رابطه عاشقانه شما کمی دچار بی احساسی شده است. اما اگر در فضاهای دوستانه شرکت کنید، می توانید لحظه های شادی را در کنار دوستان تجربه کنید.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
آیا احساس می کنید یکی از اطرافیان توجه ویژه ای به شما پیدا کرده است؟ البته خوشبختانه این مساله باعث ناراحتی یا حواس پرتی شما نمی شود و توجه او نیز به واسطه نگرانی اش از اوضاع کاری است. بنابراین، بهتر است فکرهای بیهوده نکنید و اگر او خواست در رابطه با موضوعی با شما حرف بزند، آن را رد نکنید. امروز با عشق خود بیرون می روید و لحظه های پرشوری را تجربه می کنید. اگر تصور می کنید رابطه شما دونفر تاحدی معمولی شده و دیگر هیجان لازم را ندارد، دوستان یا تفریحات خود را عوض کنید و موقعیت های شاد را در هوا بقاپید. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
نامزد یا شریک عاطفی شما از شما دور شده است و پاسخ تلفن هایتان را نیز نمی دهد. این مساله باعث ترس و نگرانی شما شده است. با خود فکر می کنید دیگر شما را دوست ندارد اما بهتر است خیلی زود نتیجه گیری نکنید. شاید او درگیر مسایل دیگری است و  نمی تواند در اختیار شما باشد. بهتر است این جمله قدیمی را به یاد داشته باشید که «وقتی کسی را دوست دارید او را رها کنید». اگر بخواهید به زور کسی را نگه دارید مطمئن باشید بالاخره روزی از این کار پشیمان خواهید شد. اگر همیشه با خود فکر می کنید چرا فرد مورد علاقه خود را نمی یابید، شاید برای این است که بسیار کمال طلب هستید و فردی که می خواهید وجود ندارد. بدون توجه به همه جزئیات رابطه، در جمع دوستان حاضر شوید و از لحظه های شاد خود لذت ببرید.
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
امروز ممکن است افراد فرهیخته یا هنرمندانی در خانه شما گرد هم جمع شوند. این ملاقات برای شما بسیار مهم و هیجان انگیز است. البته در این میان شاید فردی هم باشد که بخواهد آرامش جلسه را به هم بریزید. باید خود را برای چنین مسایلی آماده کنید تا هوشمندانه ترین واکنش را از خود نشان دهید. امروز برای دعوت از دوستان صمیمی و شریک عاطفی نیز زمان بسیار خوبی است. شاید عشق و عاطفه زیادی در هوا موج نزند، اما همه در کنار هم خوشحال خواهید بود و لحظه های شادی را تجربه خواهید کرد. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
کلاسی که مدت ها منتظر آن بودید بالاخره امروز آغاز می شود و می توانید در آن ثبت نام و شرکت کنید. البته این کار کمی برایتان مشکلات دارد. به طور مثال، اگر بخواهید از طریق تلفن این کار را انجام دهید احتمالا با اشغالی دایمی آن مواجه خواهید شد. برای ثبت نام آنلاین هم با قطع اینترنت مواجه می شوید. اما ناامید نشوید. اینها همه موقتی است و مطمئن باشید این کلاس را از دست نخواهید داد. در مورد رابطه عاشقانه خود هم اوضاع آن طور که انتظار داشتید پیش نمی رود. تصوری که از شریک عاطفی خود در ذهن ساخته بودید با آن چیزی که واقعیت دارد جور نیست. اما این را بدانید فردا هم روز خداست و شاید احساسات شما تغییر کرد.
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
آیا پول زیادی برای سرمایه گذاری دارید؟ اگر پولتان را در حساب بانکی یا خرید خانه سرمایه گذارید بسیار امن تر خواهد بود زیرا شرایط بورس و سهام چندان مساعد نیست و ممکن است با افت شدید همراه باشد. البته امروز همه شرایط کاملا موقتی هستند و از فردا همه چیز تغییر خواهد کرد. امروز بهترین زمان برای بیرون رفتن و بودن در کنار دوستان است. اگر به دنبال یافتن دوست صمیمی برای خود هستید که همه جانبه ما را درک کند، باید بدانید این ممکن نیست. حداقل امروز به این هدف نخواهید رسید.
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
شریک عاطفی شما از شما فاصله گرفته است. اما نباید فکر کنید که حتما فرد جدیدی برای خود یافته و سرش جای دیگری گرم است. او اکنون درگیر انجام کارها و تحقق اهداف خود است و به مسایل عاشقانه خیلی فکر نمی کند. هنگامی که کارهای خود  را به انجام رساند، بالاخره سراغی از شما می گیرد و خوشحال خواهید شد. اگر در آرزوی بهبود رابطه عاشقانه خود هستید، بدانید امروز بهترین فرصت برای این کار است. انرژی های امروز تصور زیباتری از شما به معشوق نشان می دهد و می توانید از آن در جهت ارتباطات بهتر استفاده کنید.
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارید امروز برایتان دردسر ساز می شوند. شما همیشه خیلی راحت از آنها استفاده می کنید اما امروز نمی دانید چطور باید از آنها استفاده کرد. اما این مساله را برای خود بزرگ نکنید. از یک دوست یا همکار کمک بگیرید. یا حتی در صورت نیاز، به متخصص آن مراجعه کنید. باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. امروز در جمع های دوستانه می توانید بدرخشید و و نظر همه را به خود جلب کنید.
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
یکی از دوستان شما دیگر توجهی به شما ندارد و سراغی هم از شما نمی گیرد به همین دلیل، نگران خواهید شد که آیا هنوز هم برای او مهم هستید. خیلی نگران نباشید. او اکنون مشغله های کاری و ذهنی بسیاری دارد و فرصت نمی کند سراغی از شما  بگیرد. مطمئن باشید مشکلاتش که برطرف شود، دوباره سراغ شما خواهد آمد و دوباره باز همچون قبل با هم دوستی از سر خواهید گرفت. اگر نمی دانید به فردی که دوستش دارید چگونه احساسات خود را بیان کنید، بدانید که انرژی های امروز این لطف را در حق شما خواهند کرد. امروز می توانید در مورد احساسات و عقاید خود برای او حرف بزنید و تصویر واضحی از خود برای او بکشید.


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 10 چند است؟

ADVERTISING